Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
12-03-2018 00:00:00

Ak Parti Niğde Merkez İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Niğde Merkez İlçe Daraltılmış Danışma Meclisi toplantısında, Ak Parti Niğde İl Başkanı Mahmut PEŞİN, Niğde Belediye Başkanı Rifat ÖZKAN, Merkez İlçe Başkanı Ömer KILIÇ, AK Parti Niğde Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm TEMUR partililere hitaben birer konuşma yaptılar.

Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Mahmut PEŞİN, Niğde Belediye Başkanı Rifat ÖZKAN, AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer KILIÇ, AK Parti Niğde Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa ÖZDEMİR, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Gülsüm TEMUR, Belde Belediye Başkanları, Merkez İlçe Belde Başkanları, Köy- mahalle temsilcileri ve Partili üyeler katıldılar.

AK Parti Niğde Merkez İlçe Başkanı Ömer KILIÇ konuşmasına, ‘İstiklal Marşı‘nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü‘nde İstiklal Marşımızın Gazi Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde kabulünün 97'inci yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını Millî şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u, bütün İstiklal kahramanlarımızı ve tüm şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. “Allah bu millete bir daha istiklal marşı yazdırmasın.’ Diyerek başladı.

HER SEÇMENİMİZE ULAŞMAK İÇİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ.

Seçim çalışmaları konusuna da değinen KILIÇ, “Bildiğiniz üzere 5 Kasım 2017 de 5. Olağan ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Kongremiz bir şölen havasında tamamladıktan sonra yeni seçilen yönetim kurulu üyelerimizle çalışmalarımıza başladık. Belde köy ziyaretlerimize başlayarak teşkilatlarımızı ziyaret ettik. Mahalle toplantılarımızı yaparak her seçmene ulaşıp önümüzdeki seçimlerde %50+1 oy oranına ulaşmak için gece gündüz demeden çalışmalara başladık. Her hafta Cuma namazımızı bir beldemizde kılıp belde haklımızın sorunlarını dinleyerek yapılması istenen çalışmaları yerinde inceledik. Kurum ziyaretlerimize ve stk ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız neticesinde merkez ilçe üye sayımız 26.381’dir ” Diye konuştu.

AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut PEŞİN, Danışma Meclisi toplantılarındaki amacın Kurumlar ve birimler arasındaki işbirliğini en üst seviyeye çıkartarak birlik, beraberlik içinde yerel ve genel sorunları tahlil ederek çözüme odaklanmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

Göreve geldiklerinden beri gece gündüz çalıştıklarını belirten PEŞİN, “ Niğdemiz ve ülkemiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Halkımızın dertlerine göreve geldiğimiz ilk günden itibaren derman olmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Daha sonra karşılıklı soru-cevap şeklinde devam eden toplantı iyi dilek ve temennilerle kapandı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.